סוזי בום ולולי פוט – מלכות דראג
מחפשות אטרקציה למסיבת רווקות, יום הולדת, ערב גיבוש או כל אירוע אחר ולא יודעות מה להחליט? סוזי בום ולולי פוט מלכות הדראג מגיעות אליכן לאירוע להרים לכן את הערב בקרנבל בלתי-נשכח! אנו מציעות מגוון ערבים יחודיים באווירה שמחה וקלילה המתאימה לכל קהל יעד. כל אחת מן הפעילויות שלנו מלווה במשחקים, הפעלות, סטנד-אפ והפתעות נוספות!
מסיבות רווקות
  • מסיבת הרווקות שלנו היא כיום מהמובילות היום בשוק מסיבות הרווקות בארץ. ההפעלה במסיבה שלנו מתאימה ומותאמת לכל קהל וכוללת פעילות מגבשת, תחרויות ופרסים ומופע מצחיק, שנון ומשעשע. ההפעלה מעצימה את החוויה לכלת השמחה וכוללת יחס אישי ומקצועי, וחוויה בלתי-נשכחת לכלת השמחה ולכל אחת מהמשתתפות.
ימי הולדת, ימי נישואים ועוד
  • ימי ההולדת והנישואים שלנו הן הפעלה בלתי שגרתית שהאורחים שלכם לא ישכחו במשך זמן רב. אנו חוגגים יום הולדת לכל גיל ומתאימים את ההפעלה לקהל היעד. ההפעלה מתאימה לקהל נשי וגם לקהל מעורב החל מיום הולדת 16 ועד יום הולדת 120 ולכל יום נישואים.
אירועי חברה, ערבי גיבוש ומסיבות פורים
  • ההפעלה שלנו היא ייחודית, שמחה וצבעונית, ומעניקה חוויה מגבשת ומעצימה לעובדים, למנהלים ולכל קבוצה שמחפשת פעילות לא שגרתית. ההפעלה שלנו משתלבת בקלילות ובהנאה בכל ערב חברה, מסיבת סוף שנה, מסיבת פורים או כל אירוע חגיגי אחר.
מופע לחתונות
  • אנו מציעות מופע ייחודי במחיר אטרקטיבי לחתונות בשילוב רקדני בטן, רקדני קברט ועוד הכוללת נאמברים מפתיעים ומינגלינג. הערב נבנה בשיתוף עם בני הזוג ובהתאמה לצרכיהם ולאופי הקהל על מנת לספק חוויה צבעונית ומקצועית שלא נראתה עדיין בארץ.